Kampanie AdWords 

Chcesz dotrzeć z ofertą online do ściśle określonej grupy odbiorców i jednocześnie wypromować swoją markę? Szukasz szybkiego, skutecznego i niedrogiego sposobu na promocję firmy w internecie? Skorzystaj z usług naszej agencji interaktywnej i zleć przygotowanie kampanii marketingowej w Google Ads. To dawniej tzw. reklama AdWords, czyli linki sponsorowane, które będą się wyświetlać w rozbudowanej sieci reklamowej tworzonej przez najpopularniejszą na świecie wyszukiwarkę internetową! Dzięki tej formie promocji możesz w bardzo krótkim czasie zwiększyć zyski związane z prowadzeniem strony www, np. platformy e-commerce. Mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu online, dlatego pomożemy Ci osiągnąć sukces w sieci.

kampanie adwords

Czym jest reklama AdWords?

Przygotowane w formie tekstowej lub graficznej linki sponsorowane wyświetlają się w ogromnej sieci reklamowej. Treści marketingowe pojawiają się zarówno w samej wyszukiwarce, jak i na różnych stronach partnerskich. Do tego dotrą one do użytkowników popularnych serwisów internetowych, w tym takich jak np. YouTube, Gmail, czy Facebook. Wszystko to w ramach jednej kampanii Google Ads! W efekcie jest to obecnie jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie firmy w sieci.
Jednak kluczem do osiągnięcia sukcesu jest odpowiednie przygotowanie promocji, w tym przede wszystkim prawidłowe targetowanie. Zlecając to zadanie nam, możesz mieć pewność, że reklama Google AdWords precyzyjnie dotrze do osób, które faktycznie są nią zainteresowane. Dokładnie określimy grupę docelową Twojej firmy, przygotujemy treści marketingowe zgodnie z jej potrzebami, zaplanujemy kampanię i zajmiemy się monitorowaniem jej efektów.

Dlaczego warto korzystać z kampanii reklamowych w Google AdWords?

Ogromną zaletą reklam AdWords jest korzystny sposób ich rozliczania. To tzw. model PPC, w którym reklamodawca płaci wyłącznie za efekty, a więc kliknięcie linku sponsorowanego i przekierowanie do oferty. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz w bardzo precyzyjny sposób kontrolować budżet przeznaczony na promocję w sieci.

Oprócz tego, decydując się na uruchomienie kampanii reklamowej w Google Ads, możesz m.in.:
- precyzyjnie targetować reklamy do konkretnych odbiorców, np. pod kątem grupy wiekowej, płci, zainteresowań czy nawet miejsca zamieszkania,
- tworzyć harmonogramy publikacji treści marketingowych,
- bardzo dokładnie monitorować efekty publikacji linków sponsorowanych.


Kampanie Google AdWords pozwalają na szybkie wypromowanie oferty, ale stanowią również istotne wsparcie w procesie pozycjonowania strony. Do tego są świetne dla firm działających sezonowo, jak i przedsiębiorców decydujących się na remarketing.

kampanie ads

Przygotujemy i poprowadzimy kampanię reklamową w Google Ads!

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać ich potencjał reklam AdWords, najlepiej już teraz skorzystaj oferty naszej agencji interaktywnej. Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w branży marketingu internetowego. Wnikliwie przeanalizujemy Twoją ofertę oraz grupę docelową i przygotujemy skuteczną kampanię w Google Ads, a następnie zajmiemy się jej monitorowaniem.

Źródło:
- https://www.grupa-tense.pl/reklama-ppc/