audyty seo

Audyty SEO

Twoja witryna www regularnie spada w rankingu Google i masz problem ze znalezieniem przyczyny takiej sytuacji? Zastanawiasz się, dlaczego pomimo szeroko zakrojonych działań związanych z pozycjonowaniem domena wciąż wyświetla się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania i cieszy się niedostateczną popularnością? Rzetelnie przeprowadzony audyt SEO stron internetowych dostarczy Ci odpowiedzi na te pytania, a do tego zapewni mnóstwo cennych danych, dzięki którym zintensyfikujesz działania marketingowe. Jego wykonanie zleć naszej agencji interaktywnej - zajmiemy się wnikliwą analizą Twojego serwisu www, którą zakończymy przygotowaniem przejrzystego raportu. Jeśli tylko chcesz, możesz go skonsultować z naszymi specjalistami!

Co obejmuje analiza strony internetowej w ramach audytu SEO?

Celem każdej takiej analizy jest przede wszystkim ustalenie stopnia dopasowania witryny www do wymagań robotów wyszukiwarek, w tym Google. Pod uwagę bierze się najważniejsze czynniki mające bezpośredni wpływ na efektywność pozycjonowania strony internetowej. Audyty SEO pokazują słabe punkty serwisu, stając się podstawą do podjęcia odpowiednich działań w celu ich wyeliminowania. Nasza agencja interaktywna bardzo wnikliwie prześwietla witryny klientów, sprawdzając m.in.:

audyt-seo

aktualną pozycję w rankingu wyszukiwarek dla najważniejszych fraz kluczowych,

audyt-seo

poprawność optymalizacji kodu, w tym stosowanie odpowiednich znaczników meta,

audyty-seo

jakość publikowanych treści,

seo

wydajność działania serwisu www,

seo

ilość oraz jakość linków zewnętrznych,

audyty-seo

prawidłowość doboru słów kluczowych.

Zajmując się audytem SEO strony internetowej, korzystamy ze specjalistycznych narzędzi analitycznych, w tym przede wszystkim Google Analytics. Dzięki temu nasze analizy są rzetelne i bardzo dokładne, dostarczając wielu bezcennych danych dla osób odpowiedzialnych za pozycjonowanie domeny.

audyty seo

Zleć specjalistom audyt SEO strony internetowej

Polecamy skorzystanie z naszych usług zarówno przed rozpoczęciem pozycjonowania serwisu www, jak i w jego trakcie. Audyt SEO stron internetowych pozwala określić zakres działań niezbędnych do wykonania przed rozpoczęciem promocji w sieci, w tym związanych z optymalizacją. Z kolei wykonany w późniejszym czasie uwidacznia ewentualne błędy, których wyeliminowanie przyczyni się do efektywniejszego podnoszenia pozycji domeny w rankingu Google.
Nasza agencja interaktywna może wykonać zarówno kompleksowy, płatny audyt SEO, jak i darmowy, obejmujący swym zakresem podstawową analizę skuteczności pozycjonowania. W obu przypadkach zawsze przygotowujemy czytelny raport, który po dostarczeniu klientowi może być przeanalizowany z  doświadczonym ekspertem SEM/SEO.
Skorzystaj z naszych usług i poznaj słabe strony swojej witryny internetowej. Korzystając z wyników analizy, łatwiej będzie Ci stworzyć serwis www przyjazny wyszukiwarkom, jak i atrakcyjny dla jego użytkowników. Wyprzedzisz swoją konkurencję, skutecznie wypromujesz domenę i zwiększysz jej widoczność w sieci, a do tego zoptymalizujesz koszty związane z marketingiem online!

Źródło:
- https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/